1.4.2018

Commander

Vyvíjíme a instalujeme vlastní systém malé automatizace. Umí zalévat, větrat, odvlhčovat, topit, stínit, doplňovat jímku, čerpat vodu ze sklepa, řídit světla, sledovat a řídit kvalitu vzduchu, rozmrazovat okapy, a spoustu dalších činností. Umí řídit stávající autonomní systémy, pokud se s nimi dá komunikovat, nebo od nich brát informace pro své rozhodování. Umí si potřebná operativní data stahovat z Internetu a pracovat s nimi tak, aby Vám maximálně usnadnilo užívání a obsluhu stávajících, ale i budoucích systémů (neboť je stále mnoho novinek, které budeme chtít vlastnit a užívat). Náš systém Vám zajistí ovládání veškerých Vašich systémů z jednoho místa a naučí je spolupracovat.

Ovladačem může být váš mobil, tablet či notebook.Je vhodný všude tam, kde se vám přemnožily různé jednoúčelové automatické mechanizmy, a nebo tam, kde chybí zpětná vazba. Umí sledovat sám sebe a varovat v případě chyby.

Více informací v našem letáku.

Protože je lépe jednou vidět než třikrát slyšet, připravili jsme testovací systém, do kterého pravidelně replikujeme data z jedné reálné instalace. Pro přihlášení použijte tyto údaje:
uživatel: visitor
heslo: commander

 

Zpět